Zaprojektuj Swoje Najlepsze Życie: 9 Pytań + Bezpłany Planer!

Opublikowane przez Martyna Stepek w dniu

2 min czytania

Zastanawiasz się, co tak naprawdę chcesz robić w życiu? A może nie do końca jesteś zadowolona z jakiegoś obszaru swojego życia? Czujesz, że coś mogłby być inaczej?

Jeśli tak jest, to jesteś we właściwym miejscu.

Zaprojektuj swoje najlepsze życie martynastepek.pl

Kawa na ławę. Przygotowałam dla Ciebie narzędzie, które pomoże Ci zobaczyć swoje życie w nowej, świeżej perspektywie. Pozwoli Ci zobaczyć życie, które jest Twoje, które zależy od Ciebie i nad którym masz kontrolę. 

Nie jesteś przekonana do tego, co teraz przeczytałaś? 

Tym bardziej ten planer jest dla Ciebie!

Ok… ale przecież nie można mieć wszystkiego, to jest tylko w bajkach.” – słyszę, co myślisz.

To prawda. Na niektóre rzeczy nie masz wpływu. Około 2% spraw jest poza Twoją kontrolą. Trzęsienia ziemi, powodzie, pożary lasów, niefortunne sploty losu. Ale co z pozostałymi 98%? Są w Twoich rękach. 98% tego, jak wygląda Twoje życie jest efektem planów, decyzji i działań, które podejmujesz w każdym momencie swojego życia.

W planerze zabieram Cię w krótką podróż w czasie, dzięki której spojrzysz na swoje życie z nowej, bardzo ekscytującej perspektywy.

Ach! Jeszcze jedno. Ten planer powstał dlatego, że 2 lata temu sama potrzebowałam odpowiedzi na wiele pytań dotyczących swojego życia. Mieszkałam wtedy w Australii, miałam świetną pracę i prawdopodobnie życie, które z zewnątrz wyglądało na bardzo satysfakcjonujące. 

Ale czułam, że czegoś mi brakuje, że mogę chcieć od życia więcej…

Zaczęłam zadawać sobie pytania, które znajdziesz w planerze. Rozpisałam odpowiedzi i zaczęłam je realizować według tego samego planu, który tam znajdziesz. 

To była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam – w ciągu 2 lat zmieniłam na lepsze relację, jaką mam ze sobą, relacje z innymi, pracę, kraj zamieszkania i styl życia. 

Jeśli chcesz odkryć, że życie jest w Twoich rękach – ten planer jest dla Ciebie. Wydrukuj go, zorganizuj godzinę czasu tylko dla siebie, zabierz samą siebie na randkę do ulubionej kawiarni i zaprojektuj swoje życie. 

Bardzo Cię do tego zachęcam, bo te 60 minut może zmienić kolejne 60 lat Twojego życia.

Masz pytania albo przemyślenia? Czy ten planer pomógł Ci zmienić coś na lepsze albo czegoś Ci w nim brakuje? Bardzo mi zależy, żeby wiedzieć, co myślisz. Daj proszę znać poniżej! [A jeśli wolisz bardziej prywatną rozmowę, napisz do mnie na stepekmartyna@gmail.com]

Kategorie: BLOG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *